O nás


 

Kdo jsme

Jsme nezávislý pracovní portál zaměřený na studenty, absolventy a jejich budoucí uplatnění. Přímo se soustředíme na zprostředkování kontaktu mezi potenciálními zaměstnanci či brigádníky, a zaměstnavateli.

 

Proč futureo.cz

Tento projekt vznikl díky aktuální situaci na trhu práce s cílem odstranit bariéru mezi zaměstnavateli a čerstvými absolventy. Míra nezaměstnanosti se v ČR aktuálně pohybuje kolem 4% a je čím dál tím složitější najít vhodné kandidáty pro volné pracovní pozice napříč všemi obory. Na druhé straně zde existuje početná skupina mnohdy opomíjených lidí, kteří představují kontinuální zdroj neméně kvalitních pracovních sil pro budoucí zaměstnavatele. Bavíme se o desítkách tisíc absolventů středních a vysokých škol, zakončujících každoročně své studium a ocitajících se na prahu další etapy života. Tyto dva aspekty položily základ FUTUREO.CZ

 

Jak to funguje

Studentům a absolventům nabízíme možnost, jak se bezplatně zviditelnit, sledovat vývoj na trhu práce, získat cenné rady před prvním zaměstnáním, být v kontaktu s potenciálními zaměstnavateli a konečně získat relevantní praxi či zaměstnání. Samozřejmostí registrovaného uživatele je i možnost reagovat na pracovní nabídky.

Stále ještě přemýšlíte? Registrujte se hned a zvyšte tak svou šanci na trhu práce! Pro registraci klikněte zde.

 

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme hodně štěstí při hledání toho pravého zaměstnání.

Vaše FUTUREO.CZ